Por. | Team | Záp | Výh | Rem | Preh | Góly | Body | Výh | Rem | Preh | Výh | Rem | Preh | ||
1. | MŠK Žilina | 14 | 10 | 2 | 2 | 34:7 | 32 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11 | ||
2. | Artmedia Bratislava | 14 | 9 | 2 | 3 | 29:17 | 29 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | ||
3. | Ružomberok | 14 | 5 | 5 | 4 | 13:13 | 20 | 0 | 2 | 0 | 8 | 0 | 2 | ||
4. | FC Nitra | 14 | 6 | 1 | 7 | 10:13 | 19 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | ||
5. | Banská Bystrica | 14 | 4 | 5 | 5 | 12:18 | 17 | 0 | 0 | 1 | 7 | 1 | 0 | ||
6. | MFK Košice | 14 | 5 | 1 | 8 | 16:23 | 16 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | ||
7. | Slovan Bratislava | 14 | 4 | 3 | 7 | 13:20 | 15 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | ||
8. | FC Senec | 14 | 2 | 3 | 9 | 11:27 | 9 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0 |
celková tabuľka|doma|vonku | Séria mal | Séria nemal | |||||||||||||
Por. | Team | Záp | Výh | Rem | Preh | Góly | Body | Výh | Rem | Preh | Výh | Rem | Preh | ||
1. | MŠK Žilina | 7 | 6 | 1 | 0 | 22:1 | 19 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | ||
2. | Artmedia Bratislava | 7 | 6 | 1 | 0 | 19:6 | 19 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | ||
3. | Banská Bystrica | 7 | 4 | 3 | 0 | 8:3 | 15 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 7 | ||
4. | Ružomberok | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:7 | 14 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | ||
5. | Slovan Bratislava | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:6 | 14 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | ||
6. | FC Nitra | 7 | 4 | 0 | 3 | 5:6 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | ||
7. | MFK Košice | 7 | 4 | 0 | 3 | 10:7 | 12 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | ||
8. | FC Senec | 7 | 2 | 2 | 3 | 9:9 | 8 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 |
celková tabuľka|doma|vonku | Séria mal | Séria nemal | |||||||||||||
Por. | Team | Záp | Výh | Rem | Preh | Góly | Body | Výh | Rem | Preh | Výh | Rem | Preh | ||
1. | MŠK Žilina | 7 | 4 | 1 | 2 | 12:6 | 13 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | ||
2. | Artmedia Bratislava | 7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | ||
3. | FC Nitra | 7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | 7 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | ||
4. | Ružomberok | 7 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
5. | MFK Košice | 7 | 1 | 1 | 5 | 6:16 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | ||
6. | Banská Bystrica | 7 | 0 | 2 | 5 | 4:15 | 2 | 0 | 0 | 5 | 7 | 5 | 0 | ||
7. | Slovan Bratislava | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:14 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 1 | ||
8. | FC Senec | 7 | 0 | 1 | 6 | 2:18 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Aktualizácia: 25.11. 15:00. 1 Liga majstrov, 1 pohár UEFA.
celková tabuľka|doma|vonku | Séria mal | Séria nemal | |||||||||||||
Por. | Team | Záp | Výh | Rem | Preh | Góly | Body | Výh | Rem | Preh | Výh | Rem | Preh | ||
1. | MŠK Žilina | 22 | 16 | 4 | 2 | 53:13 | 52 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 16 | ||
2. | Artmedia Bratislava | 22 | 13 | 3 | 6 | 40:28 | 42 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | 3 | ||
3. | MFK Košice | 22 | 10 | 4 | 8 | 29:28 | 34 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | ||
4. | Ružomberok | 22 | 8 | 7 | 7 | 26:18 | 31 | 0 | 2 | 0 | 8 | 0 | 2 | ||
5. | Banská Bystrica | 22 | 8 | 7 | 7 | 24:26 | 31 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | ||
6. | FC Senec | 22 | 9 | 4 | 9 | 22:30 | 31 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | ||
7. | FC Nitra | 22 | 9 | 3 | 10 | 16:21 | 30 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | ||
8. | Slovan Bratislava | 22 | 7 | 5 | 10 | 24:32 | 26 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 0 | ||
9. | Inter Bratislava | 22 | 6 | 7 | 9 | 25:25 | 25 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 1 | ||
10. | FK ZTS Dubnica | 22 | 6 | 7 | 9 | 23:35 | 25 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||
11. | Spartak Trnava | 22 | 6 | 6 | 10 | 22:33 | 24 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | ||
12. | AS Trenčín | 22 | 3 | 5 | 14 | 18:33 | 14 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 0 |
celková tabuľka|doma|vonku | Séria mal | Séria nemal | |||||||||||||
Por. | Team | Záp | Výh | Rem | Preh | Góly | Body | Výh | Rem | Preh | Výh | Rem | Preh | ||
1. | MŠK Žilina | 11 | 9 | 2 | 0 | 30:4 | 29 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11 | ||
2. | Artmedia Bratislava | 11 | 8 | 2 | 1 | 27:11 | 26 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | ||
3. | Banská Bystrica | 11 | 6 | 5 | 0 | 16:6 | 23 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 11 | ||
4. | FC Nitra | 11 | 7 | 1 | 3 | 11:8 | 22 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | ||
5. | Ružomberok | 11 | 6 | 3 | 2 | 19:8 | 21 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 | ||
6. | FC Senec | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:10 | 20 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | ||
7. | Slovan Bratislava | 11 | 6 | 2 | 3 | 16:13 | 20 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | ||
8. | MFK Košice | 11 | 6 | 2 | 3 | 13:8 | 20 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | ||
9. | Inter Bratislava | 11 | 5 | 3 | 3 | 17:11 | 18 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | ||
10. | Spartak Trnava | 11 | 5 | 3 | 3 | 16:15 | 18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | ||
11. | FK ZTS Dubnica | 11 | 4 | 3 | 4 | 12:15 | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | ||
12. | AS Trenčín | 11 | 2 | 3 | 6 | 9:12 | 9 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 |
celková tabuľka|doma|vonku | Séria mal | Séria nemal | |||||||||||||
Por. | Team | Záp | Výh | Rem | Preh | Góly | Body | Výh | Rem | Preh | Výh | Rem | Preh | ||
1. | MŠK Žilina | 11 | 7 | 2 | 2 | 23:9 | 23 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | ||
2. | Artmedia Bratislava | 11 | 5 | 1 | 5 | 13:17 | 16 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | ||
3. | MFK Košice | 11 | 4 | 2 | 5 | 16:20 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
4. | FC Senec | 11 | 3 | 2 | 6 | 7:20 | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | ||
5. | FK ZTS Dubnica | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:20 | 10 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 1 | ||
6. | Ružomberok | 11 | 2 | 4 | 5 | 7:10 | 10 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
7. | Banská Bystrica | 11 | 2 | 2 | 7 | 8:20 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 | ||
8. | FC Nitra | 11 | 2 | 2 | 7 | 5:13 | 8 | 0 | 0 | 1 | 9 | 1 | 0 | ||
9. | Inter Bratislava | 11 | 1 | 4 | 6 | 8:14 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | ||
10. | Slovan Bratislava | 11 | 1 | 3 | 7 | 8:19 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | ||
11. | Spartak Trnava | 11 | 1 | 3 | 7 | 6:18 | 6 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | ||
12. | AS Trenčín | 11 | 1 | 2 | 8 | 9:21 | 5 | 0 | 0 | 4 | 9 | 4 | 0 |
Aktualizácia: 25.11. 15:00. 8 tímov o titul, 4 tímy o záchranu.
22.kolo
25.11. 13:00 | Ružomberok 1:1 MŠK Žilina | |
25.11. 13:00 | Dubnica 1:0 Trnava | |
25.11. 13:00 | MFK Košice 2:1 Trenčín | |
25.11. 13:00 | FC Nitra 1:0 B.Bystrica | |
25.11. 13:00 | FC Senec 1:2 Artmedia | |
25.11. 13:00 | ŠK Slovan 1:3 Inter |
21.kolo
18.11. 13:00 | Trnava 2:1 ŠK Slovan | |
18.11. 13:00 | Artmedia 1:0 FC Nitra | |
18.11. 13:00 | B.Bystrica 0:0 Ružomberok | |
18.11. 13:00 | MŠK Žilina 2:2 Dubnica | |
18.11. 13:00 | Inter 1:2 MFK Košice | |
18.11. 13:00 | Trenčín 0:1 FC Senec |
20.kolo
11.11. 13:30 | Dubnica 0:1 B.Bystrica | |
11.11. 13:30 | ŠK Slovan 0:2 MŠK Žilina | |
11.11. 13:30 | Artmedia 4:1 Trenčín | |
11.11. 13:30 | FC Senec 2:1 Inter | |
11.11. 13:30 | MFK Košice 0:0 Trnava | |
11.11. 13:30 | FC Nitra 1:0 Ružomberok |
19.kolo
04.11. 17:30 | Trnava 0:1 FC Senec | |
04.11. 17:30 | MŠK Žilina 3:0 MFK Košice | |
04.11. 17:30 | Dubnica 2:1 Ružomberok | |
04.11. 13:30 | Inter 1:0 Artmedia | |
04.11. 13:30 | Trenčín 0:0 FC Nitra | |
04.11. 13:30 | B.Bystrica 0:0 ŠK Slovan |
18.kolo
29.10. 10:30 | Artmedia 1:2 Trnava | |
28.10. 17:30 | ŠK Slovan 1:0 Ružomberok | |
28.10. 17:30 | MFK Košice 3:1 B.Bystrica | |
28.10. 14:00 | FC Nitra 1:0 Dubnica | |
28.10. 14:00 | Trenčín 2:1 Inter | |
27.10. 17:30 | FC Senec 0:3 MŠK Žilina |
17.kolo
21.10. 17:30 | MŠK Žilina 3:0 Artmedia | |
21.10. 17:30 | B.Bystrica 1:1 FC Senec | |
21.10. 17:30 | Ružomberok 1:1 MFK Košice | |
21.10. 17:30 | Trnava 3:2 Trenčín | |
21.10. 17:30 | Dubnica 1:1 ŠK Slovan | |
21.10. 14:00 | Inter 3:0 FC Nitra |
16.kolo
17.10. 17:30 | FC Senec 0:0 Ružomberok | |
17.10. 17:30 | Trenčín 1:1 MŠK Žilina | |
17.10. 15:00 | MFK Košice 0:0 Dubnica | |
17.10. 14:00 | Artmedia 3:0 B.Bystrica |
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář